ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΤΙΜΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΟΥΡΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 7ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΠΑΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 2ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΚΟΥΛΗ ΕΦΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΡΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ 2ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΧΑΜΠΕΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 2ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΟΡΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΟΜΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΒΙΓΓΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΚΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΕΛΕΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΡΟΥΒΑΛΗ ΒΑΣΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΦΥΤΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ.ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΡΗΤΙΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗΧΑΝ. & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 7ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝ. & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ (ΑΘΗΝΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΑΜΕΡΙΣΣΑ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΟΥΛΙΑΡΜΗ ΑΓΑΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΔΗΜΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΣΧ.ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ
ΝΤΟΥΒΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΣΧ.ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ
ΛΑϊΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΝΤΟΚΟ ΕΛΕΝΗ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΟΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΧΑΛΑΡΗ ΕΥΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 1ο ΛΥΚ.ΧΑΪΔ.
ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΥΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΧΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΤΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΚΙΑΤΗ ΒΑΣΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ/ΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΣΧ.ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ
ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΔΡΑΓΑΝΙΓΟΥ ΧΑΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΛΕΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΡΗΤΗ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ-ΣΤΑΤΙΣΤ. & ΑΝΑΛΟΓ. (ΣΑΜΟΣ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΛΕΚΑ ΚΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΑΡΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΠΑΠΑΖΩΓΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΕΝΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ/ΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΔΡΕΤΤΑ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 52ο ΛΥΚ.ΑΘ.
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΞΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΤΑ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΦΙΤΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΚΑΝΤΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΡΕΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΥΚΟΥΡΕΝΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΕΡΡΕΣ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΩΝΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ) 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΟΥΝΤΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΕΛΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΛΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) ΣΧ.ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 5ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΝΙΑΡΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΤΣΙΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 8ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΞΕΝΙΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΣΧ.ΤΣΙΑΜΟΥΛΗ
ΑΛΑΤΗ ΔΩΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΑΛΒΕΡΤΗ ΒΙΚΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 2ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΚΑΜΑΡΗ ΤΖΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΗΝΙΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.