ΚΟΡΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΣΧ.ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΕΦΑΡ.ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΕΠΟΥΡΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΔΪΟΪΛΗ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 8ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΒΕΝΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 50o ΛΥΚ.ΑΘ.
ΣΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 2ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΛΕΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΚΑΣΟΥΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΟΤΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΟΛΟΒΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ (ΠΑΤΡΑ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ & ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΛΥΠΗΡΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 8ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΤΣΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΑΝΤΩΝΙΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ & ΠΕΡΙΦΕΡΕIAK. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΞIΟΠ/ΣΗΣ ΦΥΣΙΚ.ΠΟΡΩΝ & ΓΕΩΡΓ.ΜΗΧ. (ΑΘΗΝΑ)ΓΕΩΠ.ΠΑΝ. 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΤΟΥΡΚΙKΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ & ΣΥΓΧ.ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΥΦΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜ. & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 10ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 8ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑ.ΠΕΙ. 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΧΑΪΔΩ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑ.ΠΕΙ. 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑ.ΠΕΙ. 8ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΤΖΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ(ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑ.ΠΕΙ. 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΒΙΟΜ/ΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑ.ΠΕΙ. 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΟΛΙΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΦΙΤΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – TM.ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ 7ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ.ΑΙΓ. 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ) ΠΑΝ.ΑΙΓ. 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΛΑΦΑΤΕΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ/ΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 8ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΟΥΚΙΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)-ΔΗΜ.ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΔΟΥΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ 7ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΔΑΜΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 9ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΟΪΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΟΥΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΥ ΓΙΩΦΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ & ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΑΛΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡ. 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΖΩΓΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΝΤΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) 53ο ΛΥΚ.ΑΘ.
ΝΥΚΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΣΠΑΙΤΕ) 53ο ΛΥΚ.ΑΘ.
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ(ΑΘΗΝΑ)-ΔΙΟΙΚ.ΜΟΝ.ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ 11o ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΒΕΝΙΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΠΕΛΕΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) 14ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΑΡΑΓΓΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 3ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) 7ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΛΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 8ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ) ΤΕΙ ΣΤ. ΕΛΛ. 11ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΙΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ 6ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΓΡΥΛΛΙΩΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔ. 4ο ΛΥΚ.ΠΕΤ.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ(ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ Δ.Ε. 1ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.
ΠΟΥΛΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ
ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 13ο ΛΥΚ.ΠΕΡ.