ΜΟΥΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ ΕΜΠ 1ο Λ.Π.
ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΑΠΟΦ.
ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) 13ο Λ.Π.
ΤΖΗΚΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚ. & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Λ.Π.
ΣΑΡΑΚΗΝΙΩΤΗ ΘΩΜΑΪΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚ. & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 13ο Λ.Π.
ΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ  & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ ΕΜΠ 1ο Λ.Π.
ΓΚΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΑΠΟΦ.
ΝΙΚΑ ΕΛΛΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 11ο Λ.Π.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 13ο Λ.Π.
ΖΗΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 13ο Λ.Π.
ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ 1ο Λ.Π.
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ ΑΠΟΦ.
ΨΑΛΛΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ 14ο Λ.Π.
ΜΕΡΕΓΚΛΙΤΣΗ ΑΡΕΤΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 1ο Λ.Π.
ΞΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΩΡΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 11ο Λ.Π.
ΛΕΚΑ ΑΝΝΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΓΕΩΠ.ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ 8ο Λ.Π.
ΛΕΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ 1ο Λ.Π.
ΒΟΥΤΣΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ 14ο Λ.Π.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ 14ο Λ.Π.
ΤΟΥΡΑΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΚΠΑΙΔ.& ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 14ο Λ.Π.
ΧΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔ.& ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛ. ΗΛΙΚΙΑ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ 14ο Λ.Π.
ΖΕΝΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΑΘΗΝΑ) ΑΠΟΦ.
ΤΣΑΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ) 10ο Λ.Π.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ) 9ο Λ.Π.
ΜΠΑΤΖΟΥΑ ΔΑΝΑΗ ΧΗΜΙΚΟ (ΠΑΤΡΑ) ΑΠΟΦ.
ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΠΟΦ.
ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΩΝ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΑΠΟΦ.
ΠΛΕΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ 6ο Λ.Π.
ΤΣΙΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ ΑΠΟΦ.
ΤΣΙΓΚΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜ.& ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ 1ο Λ.Π.
ΣΕΡΕΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ) ΠΑΝ.ΑΙΓ. ΓΕΛ ΦΥΛΗΣ
ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΑΠΟΦ.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΑΠΟΦ.
ΚΑΡΝΑΧΩΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) 1ο Λ.Π.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) 3ο ΙΛΙΟΥ
ΤΣΕΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) 13ο Λ.Π.
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΑΝ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 11ο Λ.Π.
ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ 13ο Λ.Π.
ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ 14ο Λ.Π.
ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) 1ο Λ.Π.
ΤΣΙΡΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ) ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ ΑΠΟΦ.
ΜΑΡΑΓΓΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ) ΑΠΟΦ.
ΠΑΛΑΙΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΘΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΛΑΡΙΣΑ) 5ο Λ.Π.
ΜΠΑΛΚΑΝΑ ΑΘΗΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 6ο Λ.Π.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝ.& ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) 1ο Λ.Π.
ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ 8ο Λ.Π.
ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 1ο Λ.Π.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΜΙΑ) 9ο Λ.Π.
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.(ΛΑΡΙΣΑ) ΑΠΟΦ.
ΔΟΞΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) 11ο Λ.Π.
ΣΠΑΘΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ 13ο Λ.Π.
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ 1ο Λ.Π.
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓ. ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ.ΘΕΣΣΑΛ. 5ο Λ.ΑΧΑΡ.
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚ. ΕΚΠΑΙΔ. ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.) 3ο Λ.Π.
ΚΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡ.& ΕΠΙΚΟΙΝΩΝ.ΣΥΣΤΗΜΑΤ.(ΣΑΜΟΣ) 1ο Λ.Π.
ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) 13ο Λ.Π.
ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ 13ο Λ.Π.
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 6ο Λ.Π.
ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) 6ο Λ.Π.
ΚΙΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧΕΙΡ. ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) 5ο Λ.ΑΙΓ.
ΜΑΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜ., ΒΙΒΛΙΟΘ/ΜΙΑΣ & ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓ.(ΚΕΡΚΥΡΑ) 9ο Λ.Π.
ΥΦΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.(ΣΠΑΡΤΗ) ΑΠΟΦ.
ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.(ΣΠΑΡΤΗ) 2ο Λ.Π.
ΔΙΟΪΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.(ΣΠΑΡΤΗ) 6ο Λ.Π.
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) 1ο Λ.Π.
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) 1ο Λ.Π.
ΜΥΣΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ) 14ο Λ.Π.
ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ) 14ο Λ.Π.
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚ.,ΟΙΚΟΝ.& ΕΠΙΚΟΙΝ.ΠΟΛΙΤ.&ΤΟΥΡΙΣΤ. ΜΟΝ.(ΠΥΡΓΟΣ) 1ο Λ.Π.
ΣΠΕΝΤΖΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΑΠΟΦ.
ΠΑΧΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) 3ο Λ.ΑΙΓ.